Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Обладнання для басейнів, оформлення пляжної зони, хімія для басейну і аксесуари для басейну купити в Ужгороді і в Закарпатській області

Уже понад 25-років бренд Albion є виробником басейнів із поліпропілену №1 в Україні. Саме поліпропілен зарекомендував себе на ринку басейнів, як “король пластику”, що дозволяє виготовити басейн будь-якого розміру, форми, виду та кольорової гами.

Власний басейн – це активний відпочинок в особистому дворі тоді, коли того забажаєш. Аби плавання приносило максимум задоволення і мінімум витрат на догляд за басейном бренд Albion пропонує якісне обладнання для басейнів, хімію та аксесуари для басейну, а також матеріали для оформлення пляжної зони. Купити обладнання для басейнів, аксесуари і хімію для басейну, оформлення пляжної зони в Ужгороді і в Закарпатській області можна, звернувшись в наше представництво.

Правильно вибране устаткування зробить перебування у басейні більш комфортним. Щоб вибір спорядження не тривав довго і не обтяжував Вас, рекомендуємо завітати на наше виробництво у селі Іза Хустського району та купити обладнання для басейнів та додаткові аксесуари для басейну у фірмовому магазині «Floker».

Обов’язковим обладнанням для кожного басейну є система фільтрації води. Принцип роботи установки полягає у заборі води скімером або решітками переливу. Після чого вода проходить через фільтр, де кварцевий пісок у фільтраційній бочці очищає її від забруднень, а через форсунки знову повертається до басейну. Завдяки роботі фільтраційної установки, вода у Вашому басейні очиститься від піску, опалого листя, комах, ґрунту чи іншого сміття. Також для очищення води, стінок та дна басейнової чаші від бруду і нальоту можна використовувати спеціальні автоматичні чи ручні водні пилососи.

Аби плавання було комфортним, а вітер чи хмарність не зіпсували відпочинок, варто обрати тепловий насос, який нагріває та підтримує оптимальну температуру води у басейні.

Для довгих запливів не потрібно будувати басейн олімпійських розмірів, достатньо придбати аксесуари для басейну у фірмовому магазині «Floker». Оберіть протитечію, яка дозволяє плавати у власному басейні на великі дистанції за допомогою створення потоку води.

Навіть, якщо басейн є приватним, і у ньому купається обмежена кількість осіб, в ньому існує велика кількість бактерій, які можуть спричинити певні захворювання. Тож очищення води є необхідною процедурою. Для тих, хто не бажає використовувати хлор чи іншу хімію для басейну, радимо обрати у фірмовому магазині «Floker» ультрафіолетову лампу, станцію електролізу солі чи іонізатор. Завдяки ультрафіолетовим променям UV стерилізатор знешкоджує усі шкідливі бактерії та мікроорганізми, зберігаючи воду у басейні чистою та безпечною для тих, хто плаває в ньому. Станція електролізу використовується у басейнах з солоною водою, а іонізатор дезинфікує воду методом іонізації.

Якщо не вистачає часу на догляд за басейном, варто придбати автоматичну станцію дозування хімії ASEKO, що вагомо зекономить Ваш час, кошти та сили на догляд за басейном. Хімія для басейну є одним з обов’язкових атрибутів при очищенні води у басейні. Та завдяки станції дозування ASEKO Ви забудете про постійні турботи із додаванням хімії в басейн. Адже це обладнання для басейнів автоматично дозує правильну концентрацію препаратів для дезинфекції води та регулює хімічні показники і рівень pH.

Серед широкого вибору, купити хімію для басейну можна у фірмовому магазині «Floker», який знаходиться на виробництві за адресою: Закарпатська область, Хустський район, село Іза. Там Ви можете придбати:

  • регенти та тестери;
  • препарати для контролю рівня pH;
  • хімію, яка усуває помутніння чи позеленіння води;
  • альгіциди, що знищують водорості;
  • флокулянти, що поліпшують фільтрацію води;
  • препарати, що містять хлор.

Аби відпочинок у басейні був максимально комфортним рекомендуємо купити аксесуари для басейну. Драбина із нержавіючої сталі дозволить спускатись у воду безпечно. LED освітлення, галогенні лампи чи підводні прожектори зроблять Ваш відпочинок комфортним, а вечірній вигляд басейну привабливішим. Якщо ж Вас турбує питання приватності, варто придбати сигналізацію для басейну.

Завершальний етап будівництва басейну, який істотно покращить зовнішній вигляд та подарує комфортний відпочинок, – це оформлення пляжної зони басейну. Купити матеріал для оформлення пляжної зони басейну можна у фірмовому магазині «Floker». Бортовий камінь PIERRA та натуральні кам’яні переливні решітки MARMARINI підійдуть для оформлення самого басейну, а саме його бортів та переливних лотків.

Безшовні кам’яні та мармурові килими KAMFIX підійдуть для дизайну зони відпочинку біля басейну, а також для оформлення доріжок саду чи двору. Якщо ж Ви бажаєте оформити прилеглу частину басейну чи тераси в еко-стилі, то ідеальним вибором стане терасна дошка, яка імітує вигляд натуральної деревини, але має чимало додаткових переваг.