Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Купити басейн в Ужгороді. Будівництво басейнів та продаж басейнів від Albion

В асортимент продукції Albion входять: басейни, павільйони для басейнів, спа басейни, очисні споруди Bio-CWT і т.д.

Багаторічний досвід роботи, висококваліфіковані фахівці, впровадження новітніх технологій, дають нам можливість здійснити будівництво басейна за індивідуальним проектом. Ви маєте можливість замовити будівництво басейнів і павільйонів будь-яких форм і розмірів. У список продукції входять також спа басейни відомих у світі виробників: Brilix та Jacuzzi.

Купити басейн в Ужгороді тепер набагато простіше. Представництво компанії в Ужгороді пропонує такі послуги:

 • Продаж басейнів різної форми і розмірів;
 • Будівництво басейна під ключ;
 • Встановлення басейнів і спа басейнів;
 • Монтаж системи біологічної очистки побутових стоків.

Купити басейн і побудувати басейн в Ужгороді Вам допоможуть наші кваліфіковані працівники. Вони врахують всі особливості ландшафту, де здійснюватиметься будівництво басейна в Ужгороді, візьмуть до уваги всі Ваші уподобання та побажання.

Будівництво басейнів в Ужгороді складний і трудомісткий процес, тому що ландшафт місцевості переважно гірський. З цієї причини наша компанія пропонує послугу будівництво басейнів під ключ. Все що потрібно від Вас – це вибрати і купити басейн, а все інше зроблять наші спеціально кваліфіковані працівники. Також радимо звернути увагу на встановлення павільйону для басейна, який допоможе продовжити сезон купання, зробить басейн безпечним, знизить затрати на обслуговування.

Компанія пропонує продаж басейнів та обладнання для басейнів. Правильно підібране обладнання допоможе утримувати Ваш басейн в чистоті.
Якщо Ви вирішили купити басейн, басейн спа, побудувати басейн, зробити замовлення на будівництво басейнів під ключ, звертайтеся в офіс компанії в м. Ужгорода. Менеджери компанії нададуть Вам всю інформацію про нашу продукцію і відповіді на всі Ваші запитання. Зв’язатися з нами можна через сторінки «контакти» і «Зворотній зв’язок». Також рекомендуємо відвідати наш головний сайт – www.albion.ua.